Wspólnoty mieszkaniowe

Ogłoszenie o planach administrowania wspólnotami mieszkaniowymi

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jutrzenka” w Krakowie, os. Jagiellońskie 19, podejmie współpracę ze wspólnotami mieszkaniowymi  w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jutrzenka” istnieje na rynku nieruchomości od 1990 r. Działamy na podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000214634. Oferujemy  Państwu  profesjonalne i kompleksowe usługi  zarządzania nieruchomościami wraz z pośrednictwem, usługami księgowymi, prawnymi, obsługą techniczną, utrzymaniem czystości i konserwacją zieleni. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, popartą wieloletnim doświadczeniem oraz wyspecjalizowaną kadrą pracowników.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Jutrzenka” aby w pełni dostosować się do potrzeb Klientów, rozważy wszelkie propozycje dotyczące zarówno zakresu współpracy jak i ceny  za świadczone usługi.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem Spółdzielni pod nr tel. 12 647-63-88 lub pocztą elektroniczną:  sekretariat@smjutrzenka.krakow.pl